Skontaktuj się z nami:

+48 795 925 313

+48 537 616 816

biuro@isoprofit.pl

Wniosek o ofertę na usługi:

formularz online »

pobierz PDF »

Najniższa cena procesu certyfikacji ISO.

Gwarantujemy uzyskanie certyfikatu ISO.

Ekspresowe tempo całego procesu.

Możliwość rozłożenia płatności na raty.

Wniosek o ofertę na usługi ISOPROFIT

Szanowni Państwo, prosimy o przesłanie poniższych informacji w celu sporządzenia oferty na przeprowadzenie wdrożenia systemu zarządzania. Wypełnienie wniosku nie jest zobowiązaniem Państwa do skorzystania z naszych usług, jak również nie jest pobierana żadna opłata z tym związana.

Informacje zawarte we wniosku traktowane są jako poufne.

 

Obowiązek informacyjny

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. L 119/1, 4/05/2016) informujemy iż:

 1. Administratorem i odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest ISO-PROFIT Iwona Buś, ul. Bugaj 72/55, 95-200 Pabianice
 2. Wszelkie dodatkowe informacje w zakresie Państwa danych osobowy możliwe z wykorzystaniem kontaktu, email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • realizacji umowy o świadczenie usług konsultingowych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia),
  • realizacji prawnie uzasadnionych interesów  firmy tj. marketingu bezpośredniego własnych usług (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia),
  • rozliczeń finansowych i sprawozdawczości rachunkowej (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia),
 4. Udostępnione dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania umowy, wykonania obowiązków sprawozdawczości rachunkowej ( 5 lat zgodnie art. 74 ust. 1 i 2 z dnia 29 września 1994 r. Ustawy o rachunkowości ) oraz przedawnienia roszczeń mogących wynikać z umowy ( do 10 lat zgodnie z art. 118 i nast. Kodeksu Cywilnego) lub do czasu wycofania zgody. 
 5. W dowolnym momencie posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia uprzednio wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięta zgoda w dowolnym momencie nie ma wpływu na zgodność przetwarzania danych z prawem, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej cofnięciem.
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana w zakresie niniejszej zgody narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

 

1. DANE FIRMY

Adres prawny (do fakturowania)

Adres podstawowego miejsca prowadzonej działalności

Dodatkowe odziały Firmy

Dane firmy

Przedstawiciel Firmy upoważniony do kontaktu

2. USŁUGA KTÓREJ WNIOSEK DOTYCZY:

3. RODZAJ ŚWIADCZONYCH USŁUG / BRANŻA

4. DANE DOTYCZĄCE ZATRUDNIENIA

5. GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA WSPÓŁPRACY

6. Z JAKIEGO ŹRÓDŁA DOWIEDZIELI SIĘ PAŃSTWO O NAS

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mail z biurem naszej firmy.

 

 

 

ISO-PROFIT - WDRAŻANIE ISO SZKOLENIA ISO